O nas

Firma Amek Trans specjalizuje się w transporcie, usługach HDS i sprzątaniu terenów na terenie całego kraju. Wieloletnie doświadczenie w branży transportowej pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie i w sposób ściśle dostosowany do potrzeb oraz oczekiwań Klientów. Naszą dewizą jest dostarczanie fachowych usług w jak najlepszych cenach.

Mocne strony Amek Trans

W firmie Amek Trans stawiamy przede wszystkim na kompleksowość usług. Z naszej oferty korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy.

 

  • Klientom prywatnym pomagamy w uporządkowaniu działek pod budowę domów jednorodzinnych, przygotowaniu terenu i dostarczeniu wszystkich niezbędnych materiałów budowlanych, kruszyw i ziemi.
  • Klienci firmowi korzystają między innymi z naszych usług wyburzania obiektów, karczowania działek przeznaczonych pod budowę obiektów komercyjnych oraz transportu materiałów sypkich i materiałów budowlanych.

 

Jesteśmy zawsze tam, gdzie potrzebny jest ciężki sprzęt, który poradzi sobie ze zwałowiskiem gruzu, nierównym terenem i transportem bardzo ciężkich ładunków. Specjalizujemy się w transporcie HDS do 20 ton, dzięki czemu możemy przewieźć na plac budowy ładunki, z którymi nie poradzą sobie inne pojazdy, m.in. takie ładunku jak palety pustaków, piece, drewno czy materiały na pokrycia dachowe.

Nasze cele:

Celem firmy Amek Trans jest dostarczanie najwyższej jakości usług transportowych i nieustannie poszerzanie grona zadowolonych Klientów. Przez cały czas powiększamy swoją flotę i rozszerzamy zasięg działania, by nieustannie plasować się w czołówce nowoczesnych firm transportowych.

Kadra naszej firmy

Największą wartością naszej firmy są przede wszystkim ludzie, bo to ich zaangażowanie wpływa na nasz sukces i na opinie Klientów. Kadra firmy Amek Trans jest nie tylko odpowiednio przeszkolona, ale też dobrze wyposażona, by perfekcyjnie realizować cele Klientów. Nieustanne szkolenia i podnoszenie kwalifikacji pozwalają nam sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

© 2021 AMEK TRANS